Tematski centrirana interakcija

Od 31. kolovoza do 4.rujna 2022. u prostorijama Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Splitu održat će se seminar na temu: Slušanje različitih. Kako TCI pomaže  u rješavanju konflikata i osjećaja isključenosti.

Kroz niz radionica vježbat će se tehnike slušanja i dijaloga prema TCI modelu. Seminar upućuje na načine adekvatne komunikacije, odgovarajuće prihvaćanje i odgovaranje na kritike, ophođenje s osjećajem isključenosti u bilo kojoj grupi ili segmentu društva itd.

Seminar je osobne prirode i namijenjen je svima koji rade s ljudima ili misle da će imati osobne koristi od pohađanja.

Uvjeti za prijavu: popuniti online prijavnicu i uplatiti 600 kuna na račun Katoličkog bogoslovnog fakulteta

Voditeljice seminara: mag. phil. Reingard Lange, prof.dr.sc. Jadranka Garmaz.

Cijena seminara: 600 kuna (Katoličkom bogoslovnom fakultetu) + 25 eura (TCI institutu u Beču). Broj mjesta je ograničen.

Uplata se vrši na žiro račun Katoličkog bogoslovnog fakulteta:

Primatelj: Katolički bogoslovni fakultet, Split

IBAN ili broj računa primatelja: HR9324070001100061993

Model: HR01

Poziv na broj primatelja: OIB (upisati OIB polaznika)

Opis plaćanja: Naknada za TCI seminar

Cijena: 600,00 kn