KBF Split

SVIM NASTAVNICIMA I STUDENTIMA

Prema preporuci rektora prof. dr. sc. Dragana Ljutića, kao dekan Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta, određujem da se u srijedu 2. listopada 2024. godine, održi dodatni tzv. dekanski rok za polaganje ispita pod sljedećim uvjetima:

1. Pravo polaganja ispita u dodatnomu ispitnom roku imaju:
    • studenti završnih godina studija kojima su ostala najviše dva nepoložena ispita (3. godina Prijediplomskoga teološko-katehetskog studija, 2. godina Diplomskoga teološko-katehetskog studija; 5. godina Filozofsko-teološkoga studija).
    • svi studenti, koji bi zbog jednoga nepoloženog ispita, trebali plaćati puni iznos participacije pri upisu u sljedeću akademsku godinu.
  2. Studenti, koji mogu izići na dekanski rok, trebaju se prijaviti u Studentsku službu najkasnije do petka, 27. rujna 2024. godine do 15 sati.

| Dekan, Izv. prof. dr. sc. Šimun Bilokapić | Obavijest |