KOLO 1. radionica

U organizaciji Katoličkog bogoslovnog fakulteta započeo je drugi ciklus programa cjeloživotnog učenja KOLO – kooperativno učenje i logoterapijske radionice. Na početku programa polaznike je pozdravio prodekan Fakulteta, doc. dr. sc. Ante Akrap, ujedno i jedan od voditelja programa. Polaznici su se upoznali s rasporedom programa za akademsku godinu 2024./2025.

Kroz akademsku godinu 2024/25. logoterapijske koncepte obrađivat će se kroz niz predavanja i radionica raspoređenih u ukupno 11 susreta na Fakultetu i 2 radna vikenda na različitim lokacijama u prirodi.

Program njeguje interdisciplinarni pristup logoterapijskim kategorijama, a u međusobnoj komunikaciji su znanosti medicine, psihologije, filozofije i teologije. Voditelji na programu, uz doc. Akrapa, bit će dr. sc. Marijana Ćuk, doc. dr. sc. Domagoj Runje, mr. sc. Silvana Dragun, dr. sc. Gina Šparada, Danijela de Micheli Vitturi, dr. med., logoterapeut, prof. dr. sc. Anđelko Domazet i Marina Galić, mag. cathech.

Tekst i slika: dr. sc. Gina Šparada