4. Kvalitetno obrazovanje
Otvoreni pristup
U skladu s usvojenom Politikom otvorene znanosti, Sveučilište u Splitu nastavlja poticati otvoreni pristup s ciljem unaprjeđenja znanstvene suradnje i razmjene informacija, na dobrobit znanosti i društva.

Pozivamo vas na predavanje prof. dr. sc. Ane Marušić i doc. dr. sc. Ivana Buljana, koje će se održati u četvrtak 17. listopada od 10:00 do 12:15 u Vijećnici Senata Sveučilišta u Splitu (5. kat Rektorata/zgrada Sveučilišne knjižnice).

Raspored predavanja:
  • 10:00 - 11:00 - prof. dr. sc. Ana Marušić - Izazovi objavljivanja u otvorenom pristupu
  • 11:15 - 12:15 - doc. dr. sc. Ivan Buljan - Smjernice za otvorenu i ponovljivu znanost
Predavanja su namijenjena istraživačima svih razina, knjižničarima i studentima, a prijava je moguća putem poveznice.
Pridružite nam se i saznajte više o ključnim konceptima otvorene znanosti!